عماد در بیمارستان شریعتی معاینه شد/ درمان "عماد" کاملا رایگان است

تب‌های اولیه

دکتر زارع نژاد

مدیر روابط عمومی وزارت بهداشت:

عماد در بیمارستان شریعتی معاینه شد/ درمان "عماد" کاملا رایگان است

مشاور وزیر بهداشت و مدیر روابط عمومی این وزارتخانه تاکید کرد: هیچ هزینه‌ای برای درمان عماد نیاز نیست و یک تیم ماموریت رسیدگی پزشکی به او را دارد.

 

به گزارش سروش آنلاین ؛ دکتر عباس زارع‌نژاد در مورد  وضعیت درمانی "عماد" گفت: فرایند درمان عماد درحال پیگیری است و با توجه به اینکه بیماری او ژنتیکی است، مقدمات برای انجام عمل پیوند فراهم شده است.

 

وی افزود: در حال حاضر یک تیم تخصصی پیگیر وضعیت او است و هر تصمیمی که بگیرند به صورت کاملا رایگان انجام می‌شود و نیاز به هزینه درمانی از جای دیگر وجود ندارد. البته اگر خیرین قصد کمک داشته باشند می‌توانند از بابت وضعیت اقتصادی و معیشتی خانواده به آنها یاری برسانند اما تاکید می‌کنم که خانواه عماد نیازی به انجام هزینه درمانی برای او ندارند.

 

مدیر روابط عمومی وزارت بهداشت عنوان کرد: امروز هم عماد را برای معاینه به بیمارستان شریعتی بردند و یک تیم فوق‌ تخصصی که ماموریت دارد وضعیت درمانی او را پیگیری کند؛ عماد را معاینه کردند. دکتر قوام‌زاده هم او را ویزیت کرد. تا کنون هر اقدامی لازم بوده انجام شده و منتظر جواب برای انجام کارهای اعزام به خارج ازکشور هستیم.

 

زارع‌نژاد در مورد هزینه‌هایی که پیش از این خانواده عماد انجام داده‌اند نیز عنوان کرد: از آنها قبلا هم برای درمان هزینه‌ای دریافت نشده است. تنها هزینه‌ای که آنها انجام داده‌اند مربوط به ارسال نمونه به آلمان بود که این هزینه را هم برای پست انجام شده بود که البته آن هم عودت داده شد.

 

عماد کودکی است که در روز حادثه تروریستی مجلس شورای اسلامی به همراه مادرش در صحنه حضور داشت. آنها که در جریان حادثه در یکی از طبقات پناه گرفته بودند؛‌ با کمک نیروهای امنیتی از محل حادثه خارج شدند.

 

منبع: 
ایسنا
انتهای پیام //