میزبانی ویژه برنامه وصال یار از شهروندان روزه دار در شب های قدر

تب‌های اولیه

فرهنگسرای خاتم(ص) با مشارکت دانشگاه تهران برگزار می کند

میزبانی ویژه برنامه وصال یار از شهروندان روزه دار در شب های قدر

فرهنگسرای خاتم(ص) به مناسبت شب های قدر ویژه برنامه وصال یار را در قالب توزیع محصولات فرهنگی در میان شهروندان روزه دار با همکاری دانشگاه تهران برگزار می کند.

به گزارش " سروش آنلاین " و به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای تهران و مدیریت فرهنگی هنری منطقه ۱۸، ویژه برنامه‌ «وصال یار» همزمان با فرارسیدن شب‌های قدر از ۲۳ خردادماه مصادف با شب ۱۹ رمضان آغاز شده و شب های قدر در دانشگاه تهران  برگزار می‌شود.

بر اساس این گزارش با توجه به حضور حداکثری روزه داران در اماکن برگزاری مراسم های شب های قدر، در این برنامه موضوع انس با حضرت بقیه الله الاعظم با ارایه محصولات فرهنگی تحت عنوان «وصال یار» مورد توجه قرار می گیرد. این محصولات با موضوع آداب شب‌های احیا و مفاهیم دینی و موضوعات اسلامی با محوریت حضرت حجت بن الحسن عسگری(عج) و صلوات برای سلامتی و ظهور حضرت حجت تهیه شده که همزمان با آغاز مراسم احیا در بین شهروندان توزیع می شود.

این گزارش می افزاید: مصلی امام خمینی(ره)، مهدیه امام حسن (ع)، کهف الشهدا، امامزاده صالح(ع)، حرم حضرت عبدالعظیم(ع)، میدان امام حسین(ع) وحسینیه همدانی‌ها از دیگر مراکزی است که این برنامه در آنها در حال برگزاری است.

فرهنگسرای خاتم (ص) در شب های قدر از ساعت ۲۲:۳۰  در محل دانشگاه تهران میزبان شهروندان روزه دار و به ویژه دانشجویان و دانشگاهیان است.

انتهای پیام //
به اشتراک بگذارید