قول هایی که هیچ گاه عملی نشد/ جشنواره هایی که قرار بود زمینه بازگشایی دائمی شهران شوند!

تب‌های اولیه

دل در گِرو شهران داریم

قول هایی که هیچ گاه عملی نشد/ جشنواره هایی که قرار بود زمینه بازگشایی دائمی شهران شوند!

۱۷ اسفند ۹۳ سایت پرواز پاراگلایدر شهران تعطیل شد و تاکنون این تعطیلی ادامه دارد. فقط بنا بر امریه قرارگاه ثارالله هفته دفاع مقدس و ناجا (۲۸ شهریور تا ۲ مهر و ۸ تا ۱۵ مهرماه) سایتِ شهران به روی پرندگان باز شد. اما پس از این هفته ها این سایت تاکنون تعطیل است. گویا فقط سال ۹۵ هفته ناجا و دفاع مقدس داشته ایم!

سروش آنلاین: بنا بر امریه قرارگاه ثارالله هفته دفاع مقدس و ناجا (۲۸ شهریور تا ۲ مهر و ۸ تا ۱۵ مهرماه) سایتِ شهران به روی پرندگان باز شد. اما پس از این هفته ها این سایت تاکنون تعطیل است. گویا فقط سال ۹۵ هفته ناجا و دفاع مقدس داشته ایم!

بجز این دو هفته شهران از ۱۷ اسفند ۹۳ تاکنون تعطیل است. یعنی حدود ۲۷ ماه تعطیلی برای سایتی که زمانی شلوغ ترین سایت پرواز پاراگلایدر در ایران و منطقه محسوب می شد. در این گزارش مروری داریم به قول هایی که مسئولان برای بازگشایی این سایت دادند. قول هایی که هیچگاه عملی نشد و هیچکدام از گویندگان را به اجرای تعهدی که دادند ترغیب نکرد.

معاون عملیات نیروی هوافضای سپاه:

تلاش خود را برای بازگشایی سایت شهران به کار می گیریم.

 (همشهری آنلاین – ۴ مهر ۹۵)

 

 

 

 

نماینده قرارگاه ثارالله :

جشنواره های اخیر (جشنواره هفته دفاع مقدس و هفته ناجا مهر و آبان ۹۵) زمینه ای برای بازگشایی دائمی شهران خواهد بود.

(پرواز آزاد)

 

 

جانشین فرمانده یگان ویژه نیروی انتظامی:

از مسئولینی که زمینه ترغیب جوانان به ورزش های هوایی را فراهم کردند قدردانی می کنم.

(پرواز آزاد)

 

مؤیدی در مراسم اختتامیه جشنواره جنت آباد:

دل در گروی آن داریم که شما در آسمان صفا کنید.

(پرواز آزاد)

 

سروش آنلاین از زمان تعطیلی شهران تاکنون ده ها خبر و گزارش در این خصوص تهیه و منتشر کرده است. قول و قرارهای بالا که رسماً منتشر شده اند بخشی از قرارهایی است که برای بازگشایی این سایت تاکنون اعلام شده است. بسیاری از قرارها نیز در جلسات خصوصی بین مدیران ومسئولان مطرح شده که هنوز عملی نشده اند. از میان این سخنان صحبت های سردار مؤیدی قابل توجه تر است. زیرا ایشان مسئولیتِ مستقیم رسیدگی به این امور را داراست و خود گفته اند دل در گرو آن دارند تا کاری کنند ورزشکاران ورزش های هوایی در آسمان صفا کنند. شایان ذکر است نیروی هوافضای سپاه هرچند نتوانست شهران را باز کند ولی از آنزمان تاکنون سایت پروازی همت را برای پرواز خلبانان تهرانی مهیا کرده است که جای قدردانی دارد. در پایان با اعلام این خبر که به تازگی حکم سردار کوثری به عنوان جانشین فرماندهی قرارگاه ثارالله امضا شده است، ضمن تبریک به ایشان، ابراز امیدواری می کنیم که وی موانع بازگشایی شهران را از سر راه بردارند. سردار کوثری پیش از این نماینده مجلس شوری اسلامی بوده و بر راه های این اقدام و روند امور اجرایی و معضلاتِ فرهنگی، ورزشی ناشی از تعطیلی این سایت واقف است.

 

 

انتهای پیام //
برچسب
به اشتراک بگذارید