دیروز روانشاد حبیبی، امروز نقدی پری، فردا چه کسی؟!

تب‌های اولیه

دیروز روانشاد حبیبی، امروز نقدی پری، فردا چه کسی؟!

سروش آنلاین – در پی هجمه های وسیع بر علیه یکی از اسکای دایورها و مربیانِ خوب سقوط آزاد کشورمان، جنابِ مهدی نقدی پری در فضای مجازی، نامه ای از سوی وی منتشر و در اختیار سروش قرار گرفت که بی کم و کاست در ادامه منتشر می شود.

«چند روزی است که شایعات و تهمت های بسیار گسترده‌ای از سوی برخی افراد معلوم الحال و معاند، به بنده در فضای مجازی نسبت داده شده. از داخل و خارج از کشور با دوستان بنده تماس گرفته میشود و الفاظ و اتهامات زیادی را به بنده با دلایل واهی و نقل قول های دروغین نسبت داده اند‌. مدارک و مستندات ناقص از فعالیت های ورزشی بنده در گروه های تلگرامی پخش کرده و آن را کل فعالیت حرفه ای من معرفی میکنند. از زبان بنده به پیشکسوتان مملکت توهین میکنند و دروغ پشت سر دروغ، توهین پشت سر توهین مثل نقل و نبات منتشر میشود. افرادی دهان بین و بی ادب مغرضانه در این گروه ها به بنده ناسزا گفته و از هر گونه توهین، افترا و بی اخلاقی ابایی ندارند. جالب اینکه حتی به این هم بسنده نکرده و با حقارت و بیشرمی تمام، با تمامی نزدیکان بنده یک به یک تماس تلفنی میگیرند، یا پیام هایی توهین آمیز به آنها ارسال میکنند.

این همه جو سازی مشکوک و بسیار گسترده برای بی آبروسازی از سوی چه اشخاصی ست و چه هدفی را دنبال می کند؟ آیا برای شکست و حذف رقیب قدرتمند خود ناجوانمردانه و بیشرمانه قصد حاشیه سازی دروغین دارند؟

تا به حال به خاطر تربیت خانوادگی ام سکوت کردم شاید این دشمنان قسم خورده خسته شوند و دست از کارهای حقیرانه خود بردارند. ولی مثل اینکه کینه ی اینها از من بیش از این حرفهاست. بنده جای اینها را خیلی تنگ کرده ام. پس لازم دیدم از آبروی ورزشی حرفه ای خود دفاع کرده و به تهمت و افتراهای زده شده پاسخ دهم و خداوند فریب و نیرنگ این بی اخلاقان را به خودشان بازمی گرداند.

در وهله اول سوالات زیر برای من پیش آمد:

۱. دلایل این همه دشمنی گسترده، بی ادبی و وقاحت چیست؟ هدفشان چیست و چه سودی برایشان دارد؟ آیا من واقعا تخلفی کرده ام؟

۲. چرا این مطالب دروغین یک شبه و به یکباره در ده ها گروه تلگرامی توسط افرادی خاص به سرعت ارسال شد؟ جالب اینکه به انتشار در گروه ها هم بسنده نکردند و نفر به نفر برای همه پیام فرستادند. هدف این هجمه بسیار گسترده چه بود؟ جایشان تنگ شده؟

۳. چرا اشخاصی معلوم الحال قصد خدشه دار کردن آبروی ورزشی بنده را در اذهان عمومی جامعه پروازی ایران دارند؟ آیا از توان علمی و عملی بنده واهمه ای دارند؟

۴. چرا به دروغ از دهان بنده حرف هایی مطرح میشود که حتی روحم از آنها خبر دار نداشته و آن را نقل و نبات مجالس خجالت بار خود کرده اند؟

۵. پشت صحنه ی این تهمت و افتراها کیست؟ به حاشیه کشاندن بنده چه سودی برای آنها دارد؟ آیا میتوانند مرا از ادامه ی راهم منصرف کنند؟

۶. کدامین تخلف ورزشی توسط من انجام شده؟! چرا اینقدر سنگ بر سینه میکوبند؟

۷. چرا حتی یک نفر هم با من تماس تلفنی نگرفته تا از خود دفاع کنم؟ چرا فقط و فقط در فضای مجازی بی آبرویی می کنند؟

۸. چرا از تندم مستر شدن بنده در آینده ای نزدیک اینقدر واهمه دارند؟

۹. چرا تلاش میکنند به دروغ بنده را مخالف با پیشکسوتان جامعه معرفی کنند؟ و از زبان بنده به پیشکسوتان محترم حرف های نامربوط بزنند.

۱۰. چرا فعالیت های ورزشی قاطع بنده را خطرناک دانسته و از من به عنوان الگویی پر ریسک و خطرناک برای جامعه ورزشی یاد می کنند؟

در وهله دوم پاسخ های ذیل وجود دارد:

۱. بنده تا به حال هیچ ادعایی مبنی بر تعداد پرش های اسکای دایوینگ خود در هیچ کجا نداشته ام و تا به حال هیچ تصویری از لوگ بوک پروازی ام منتشر نکرده ام، این همه قیل و قال تهمت و افترا از کجا آمده؟ چگونه ارائه و انتشار سند تنها قسمتی کوچک از فعالیت پروازی من به عنوان کل سابقه ی من اعلام میشود؟ در حالی که بنده تا به حال در چندین دراپزون بین المللی فعالیت داشته ام.

۲. این شایعه پراکنان همان هایی نیستند که از شدت حسادت و حقارت، مهدی حبیبی خدا بیامرز را جاسوس و وطن فروش صدا میکردند و همه ی فعالیت ورزشی او را نیز فیک و شوآف می نامیدند؟ اینها همان هایی نیستند که دائما وی را دروغ گو خطاب میکردند و از زدن هر نوع تهمتی به وی واهمه نداشتند؟

جالب که همینان پس از فوت وی سراسیمه از او به نیکی یاد کردند و وقیحانه در مراسم تشییع پیکرش شرکت کردند تا خود را دلسوز مردم و مملکت نشان دهند. آیا می خواهند کار وقیحانه ای را که با مهدی حبیبی کردند برای مهدی نقدی پری تکرار کنند؟

۳. چرا این مدعیان دلسوز، تا به حال حتی یک بار هم در ایران و برای مردم مظلوم و تحریم شده ی کشور خود کلاس آموزش اسکای دایوینگ برگزار نکرده اند؟ چرا با اینکه خود را مربی مینامند هیچ دوره ای در ایران نداشته اند؟

چرا وقتی بنده برای آموزش وینگسوت به بچه های داخلی، از روسیه مربی آوردم همین ها دست جمعی رفتند وزارت ورزش و از بنده کتباٌ شکایت کردند؟

 آیا دوست دارند فقط خودشان باشند و خودشان. نکند همه باید برای فعالیت های خود از اینها اجازه بگیرند. آیا آسمان ایران ملک شخصی اینهاست؟

۴. چرا همه بد هستند به جز اینها که خوب واقعی اند؟سالهاست که در اسکای دایوینگ فعالیت دارند ولی فقط منفی نگری و نه نه گفتن هایشان را دیده ایم. این را انجام نده، آن را انجام نده!!!

۵. بنده با لطف و عنایت خداوند بنده طی سه سال فعالیت ورزشی همه معادله های اینها را به هم ریختم. مشکل اینها این است.

 فرزند ایرانم و با تمام وجود قلبم برای پیشرفت رشته تخصصی ورزشی خودم میتپد. نه اقامت کشوری معاند را دارم و نه جیره خور و نان گیر اجنبی ها هستم، که از ترس لغو اقامت آن کشور هیچ آموزشی به فرزندان مملکتم ندهم. اینگونه ام نیستم که از ترس لغو اقامت و زندگی در کنار دشمنان این نظام و مملکت، هیچ عکس و فیلمی همراه با فرزندان ایران در صفحات مجازی ام منتشر نکنم. شما مدعیان دلسوزی چرا حتی یک دوره ی آموزشی هم داخل ایران نداشته اید؟

۶. هدف هر ورزشکار و هنرمندی بیشتر دیده شدن است. من هم از این امر مستثنی نیستم. این به فرزندان کشور ما الگو داده و موجب پیشرفت ورزش میشود. چرا انتشار فیلم های فعالیت های ورزشی من را شوآف مینامند. بر کسی پوشیده نیست که بسیاری از شاگردان تازه کار سقوط آزاد ایران، با دیدن ویدئو فعالیت های بنده به این رشته ورزشی علاقمند شده اند. دیده شدن بیشتر چه اشکالی و آسیبی دارد؟ آیا موجب خیر و برکت برای ورزش ما نیست؟ اگر چیزی را نبینید که نمیخواهید.

۷. اینها چه وقیحانه از صداقت حرف میزنند در حالی حتی فالوورهای نجومی صفحات اینستاگرام خود را  خریداری کرده اند. کسی دنباله رو اینها نیست. بنده اگر اخلاقیات نبود تک تک و با شماره و تاریخ ثبت پرش های فیک بسیاری از اینها را منتشر میکردم. اینها تخلفات ورزشی بسیار زیادی دارند و البته خداوند ستار العیوب است. و قرار نیست ما مثل اینها بی اخلاقی کنیم. وگرنه مثل آنها میشویم. در این چند روز خیلی خوب باطن واقعی خود را به مردم نشان دادند.

در پایان:

آرزوی قلبی و همیشگی من انتقال دانش پیشرفته دنیا به فرزندان مقیم ایران است و برای نیل به این هدف در این سه سال اسکای دایوینگ تمام تلاش خود را  کرده ام. مبالغ بسیار زیادی برای سفر ها و  کسب دانش مربوطه از درآمد شخصی خود خرج کرده، برای ترجمه کتاب های به روز وقت بسیار زیادی گذاشتم و آن را به رایگان در اختیار فعالین مرتبط قرار دادم، پیشکسوتان این رشته را با هم آشتی داده ام، و آنها را دوست دارم چون سرمایه های معنوی ما هستند، چندین دوره ی آموزشی مختلف برگزار کردم، فقط طی شش ماه پس از اخذ مدرک مربیگری ام یازده نفر اسکای دایور استاندارد به کشورم تحویل دادم و غیره و غیره. مهمترین عملکرد این سه سال من ایجاد فضایی پرشور و اشتقاق در بین جامعه اسکای دایوینگ ایران بوده است.

و البته باید گفت معصوم از گناه هم نبوده و قطعا در طی مسیر اشتباهاتی داشته ام که با پذیرش تک تک آنها سر تعظیم فرود آورده و پس از عذر خواهی دست تک تک عزیزان را میبوسم. حالا دشمنان قسم خورده ی بنده با چه وقاهتی ناجوانمردانه با استفاده از فضای مجازی و هجمه سازی رسانه ای هر تهمت و افترایی به بنده نسبت میدهند. حتی یک نفر هم با بنده تماس نگرفت تا از حقیقت ماجرا مطلع شود. حتی یک نفر هم‌ از خود نپرسید پشت پرده این هجمه سنگین از اتهامات بابت چیست؟ و این چند روز بر من چقدر مظلومانه در سکوت گذشت. و خداوند نیرنگ و فریب این بی اخلاقان را به خودشان برمیگرداند.

تا امروز به خاطر ادب، مظلومانه سکوت کردم و از حاشیه سازی آنها پرهیز نمودم، شاید توبه کنند و هدایت شوند. ولی از این پس در صورت تکرار تهمت و افترا و تشویش اذهان عمومی و همچنین این جامعه ورزشی، موضوع را از طریق پلیس فتا و دادسرای فضای مجازی پیگیری کرده و حقوق خود را از دشمنان قسم خورده خود و همه ی کسانی که مغرضانه برای اختلاف افکنی و بی آبرو کردن این ورزش تمامی تلاش‌ خود را میکنند میستانم. مگر آبرو و امنیت مردم به سادگی بدست آمده که با آن بازی میکنند. مگر فضای مجازی ایرانیان اینقدر آشفته و پریشان است.

ما مثل این مدعیان نیستیم که حقیرانه با پخش اسناد ناقص و تنها قسمت کوچکی از فعالیت های یک فرد و همچنین نقل قول های دروغین در فضای مجازی سعی در تخریب کسی داشته باشیم. خداوند اینها را به راه بازگرداند و از سر تقصیراتشان بگذرد. در این چند روز که به سختی و مظلومیت بر من گذشت اینها بدجوری خود را خراب کردند و دستشان‌ رو شد. در انتها اگر کسی تمایل به صحبت کردن با من داشت مثل یک مرد با من تماس گرفته تا صمیمانه در دفتر کار خود پذیرای ایشان باشم. آینده ایران بسیار روشن بوده و پیروز نهایی تنها کسانی هستند که تلاش و کوشش بیشتری میکنند.

مخلص همه ی بچه های پروازی و فرزندان واقعی ایران

مهدی نقدی پری»

شایان ذکر است چندی پیش متنی به صورت گسترده در فضای مجازی منتشر شد که اتهاماتی را علیه فعالیت های مهدی نقدی پری در عرصه ورزش های هوایی و اسکای دایوینگ مطرح می کرد. سروش بی آنکه قضاوتی در این زمینه داشته باشد، همگان را به رعایت اصول اولیۀ اخلاقی در انتشار مطالب دعوت کرده وامیدوار است شاهد فضایی صمیمی دراین ورزش باشیم.

 

انتهای پیام //
برچسب
به اشتراک بگذارید