خبرهای خوشی در راه است/ توافق یگان ویژه و کمیته تهران

تب‌های اولیه

ادعایی که کانال استان تهران مطرح کرد

خبرهای خوشی در راه است/ توافق یگان ویژه و کمیته تهران

کانال کمیته ورزش های هوایی استان تهران مدعی شد بر اساس توافق این کمیته و یگان ویژه ناجا (باشگاه براق) خبرهای خوشی در راه است.

به گزارش سروش خبر خوشی که این کمیته نوید آنرا می دهد بازگشاییِ سایت پروازی شهران را به اذهان متبادر می سازد. چه اینکه بازگشایی این سایت خوش خبرترین خبری است که می توان گفت و تنها در ید اختیار نهادهای نظامی است. به ویژه آنکه در خبر کمیته تهران سخن از صدور امریه برای فعالیت های پروازی به میان آمده است. هرچند در متن اطلاعیه ذکر شده که امریه ها برای مراسم ها و مسابقات خواهد بود. سال گذشته نیز صدور دو امریه در دو هفته دفاع مقدس و ناجا موجب باز شدن شهران شد و سروش پیشنهاد کرد می توان برای روزهای پایانیِ هفته این امریه ها را تمدید کرده و شهران را تا صدور مجوز دائمی پرواز، لااقل دو روز در هفته برای پرواز خلبانان باز گذاشت. به ویژه آنکه پیکِ کاریِ مؤسسات، باشگاه ها، مربیان و خلبانانی که از این راه ارتزاق می کنند در روزهای پایانی هفته است. کمیته استان تهران در تاریخ ۱۱ اردیبهشت سالجاری نیز از پیگیری امرِ بازگشایی شهران خبر داده بود. آن زمان اطلاع رسانی رسانه ها از کاشت تیرهای برق در فاینال این سایت، کمیته استان تهران و شهرداری منطقه را مجاب کرد که در اقدامی هماهنگ این تیرها را جمع آوری کنند. پیش از آن نیز جسته و گریخته اخباری در کانالِ این کمیته (که در حال حاضر تنها مجرای اطلاع رسانی اخبار ورزش های هوایی تهران از سویِ این کمیته قرار گرفته است) مبنی بر پیگیری وضعیت بغرنجِ سایت شهران با هماهنگی نهادهای نظامی مطرح شده بود که البته بعدها همچون خبر استعفای رییسِ این کمیته از این کانال حذف شد. بهرحال آنچه مسلم است اینست که رییس کمیته استان تهران از زمانِ انتصاب در این پست، بعکسِ زمانی که در این پست نبود، تلاش های درخوری برای بازگشایی شهران آغاز کرده و تاکنون این روند را ادامه داده است که امیدواریم تا حصول به نتیجه نهایی این پیگیری ها ادامه یابند. بی شک همدلیِ خلبانان و همکاری نهادهای ذیربط در به وقوع پیوستن این اتفاق خجسته تاثیرگذار خواهد بود. سروش آمادگی دارد در این مسیر کمافی السابق که پیگیر اخبار بازگشایی شهران بوده است، مسئولان را یاری کند. متنِ خبر اخیر کانال استان تهران در این خصوص به شرح زیر است:

«عصر امروز (۲۴ تیرماه ۹۶) توافقنامه اي بين رياست كميته ورزشهاي هوايي استان تهران  جناب آقاي مؤسس و مسئول محترم باشگاه براق جناب آقاي عباس مرادي (يگان ويژه نيروي انتظامي) امضا گرديد.

مفاد اين توافقنامه در مورد همكاري در خصوص پشتيباني فني و تكنيكي كميته ورزشهاي هوايي استان تهران و دريافت امريه هاي لازم جهت برگزاري مراسم ها و مسابقات از سوي باشگاه براق ميباشد.

بزودي خبرهاي خوشي از نتايج اين تفاهمنامه از همين كانال منتشر خواهد شد.

کميته ورزشهاي هوايي استان تهران»

 

انتهای پیام //
برچسب
به اشتراک بگذارید