پرواز خلبانان با معلولانِ ماجراجو در زیبا کنار + تصاویر

تب‌های اولیه

معلولیت محدودیت نیست

پرواز خلبانان با معلولانِ ماجراجو در زیبا کنار + تصاویر

برنامه پرواز خلبانان تراک و پاراموتور با معلولانِ ماجراجو در زیباکنار با حضور فرماندار رشت و فرمانده پادگان هوابرد، در پارک ملی بوجاق، برگزار شد.

به گزارش سروش آنلاین؛ در این برنامۀ جذاب و خدا پسندانه پراندن معلولين عزيز هموطن در تاریخ ۲۹ و ۳۰ در زیبا کنار گیلان  با همت و حمايت همه جانبه سردار فرماندهي محترم مركز آموزش هوابرد سپاه زيبا كنار، مَحيط  زيست، فرمانداري محترم رشت و استادان و خلبانان پاراموتور و تراک: سیدحمید عمیدی، سيمي، حاتمي، اكبري، بهمني، هرندي و خلبانان عزيز که از استان هاي اهواز، قم، تهران، بوشهر، تبريز، البرز و ساير شهرهاي ايران آمده بودند، به نیکی برگزار شد.

بر اساس این گزارش، در این مراسم خلبانان خوب اسلالوم آقایان: رحمان منصوري، طاهر ميرزايي، حياتي، علیرضا و مجید عمیدی نیز حضور داشتند.

بنا بر اظهار استاد عمیدی، این مراسم باشكوه و منظم به افتخار بهترين و پاك ترين انسانها در كمال امنيت انجام شد و استقبال چشمگیری نیز از این حرکت از طرف خلبانان پاراموتور به عمل آمد که جا دارد از برگزار کنندگان، معلولینِ نورچشم و تمامی دوستان وعزیزان سپاسگذاری شود. با هم گزیده ای از تصاویر این همایش زیبا، ارسالی از باشگاه سیمرغ را می بینیم.

 

 

انتهای پیام //
برچسب
به اشتراک بگذارید