مستنداتِ سنگ اندازی های آقایان را افشا می کنم/ یک عده ضعیف النفس شادیِ معلولان را هم نمی توانند ببینند

تب‌های اولیه

هشدار حاتمی به سنگ اندازانِ ورزش های هوایی

مستنداتِ سنگ اندازی های آقایان را افشا می کنم/ یک عده ضعیف النفس شادیِ معلولان را هم نمی توانند ببینند

برخی از آقایان دست اندرکار ورزش های هوایی برای تماس با این و آن در جهت بهم زدن برنامه پرواز معلولان و تلخ کردن شادی به کام این عزیزان از هم سبقت می گرفتند!

رییس سابقِ کمیته استان تهران که از سنگ اندازانِ ورزش های هوایی دربارۀ برنامه پراندن معلولان در زیباکنار به ستوه آمده در گفتگو با سروش گفت: برای اولین و آخرین بار به این آقایان هشدار می دهم اگر به سنگ اندازی هایشان ادامه دهند، مستنداتی در اختیار دارم که به اطلاع تمام جامعۀ پروازی خواهم رساند و پرده از چهرۀ مزوّرانه این افراد کنار خواهم زد.
حمید حاتمی افزود: این جماعت آنقدر ضعیف النفس اند که  درصدد تخریب و بهم زدنِ برنامۀ پراندنِ معلولان که ۲۹ و ۳۰ تیر در پارک ملی بوجاق انجام شد، برآمدند و به هر که توانستند تماس گرفتند که برنامه را تعطیل کنند. کار اینها به جایی کشیده که شادیِ معلولان را هم تحمل ندارند ببینند. ولی به فضل خدا نتوانستند و برنامه با شکوه تمام برگزار شد.
وی ادامه داد: همانطور که برای جشنوارۀ شهداد کرمان، برنامۀ سالِ گذشتۀ سقوط آزاد در زیباکنار و برنامه پروازهای خلبانان تهران در سایت شهید عسگری تاکنون انواع و اقسام موانع را ایجاد کرده و سنگ اندازی های مختلفی انجام داده اند ولی خوشبختانه نتوانستند مانعِ کار شوند. چرا که چهرۀ پنهانِ این افراد دیگر برای اکثریتِ جامعۀ پروازی رو شده است.
عضو تحریریۀ سروش آنلاین، بیان کرد: این سئوال اکنون در ذهن همه نقش بسته است که چرا هر نهاد یا شخصی می خواهد برای پیشرفت و توسعۀ ورزش های هوایی گامی بردارد این افراد که متولی این ورزش باید باشند به جای استقبال از آن، درصدد بهم زدنِ آن بر می آیند؟! آیا این ها آمده اند که این ورزش را توسعه دهند یا تخریبش کنند؟!
حاتمی با بیان این که این برنامه ها را با هزینۀ شخصی خودش اجرا می کند، گفت: از نظر آقایان حاتمی فقط زمانی خوب بود که برایشان از جیب هزینه شخصی می کرد. الان هم اگر بجای هزینه برای این ورزش حاضر شوم برای اینها هزینه کنم باز آدم خوبی می شوم!  
وی افزود: زمانی که من رییس کمیتۀ تهران بودم، اینها حاضر نشدند حکمِ برخی را که حالا در مسندها جاخوش کرده اند، برای همکاری با من امضا کنند و می گفتند اینها فاسدند. اما حالا با کمکِ همان افراد می خواهند جلویِ هر کاری که باعثِ پیشرفت و توسعۀ ورزش های هوایی شود را بگیرند!
رییس سابق کمیته ورزش های هوایی استان تهران در ادامه گفت: برای بستنِ سایت همت (شهید عسگری) خرابکاری و سنگ اندازی ای متصور نبود که نکرده باشند. خلبانان و مربیان تهرانی کم و بیش در جریان این اقدامات هستند. اما هنوز مستنداتی وجود دارد که کسی نمی داند و در آینده افشا خواهم کرد.
وی افزود: برنامه پرواز با تراک و پاراموتور و شاد کردن دلِ معلولانی که از سراسر کشور در بوجاق جمع کرده بودیم با کمک نهادهایی که کار اصلی شان ورزش های هوایی نیست ولی در جهت توسعۀ این ورزش خیلی اقدامات کرده اند که نهادهای متولی از انجام آن ها عاجزند، برگزار شد، اما این آقایان به خیالِ به تعطیلی کشاندن این برنامه به هر کس دست شان رسید تماس گرفتند که برنامه را به هم بزنند. حاتمی در پایان یادآور شد در صورت ادامه این روند توسط این عده مدارک و مستنداتی که در این خصوص در اختیار دارد را در اختیار جامعۀ پروازی کشور قرار خواهد داد تا سیه روی شود هر که در او غش باشد.

انتهای پیام //
برچسب
به اشتراک بگذارید