حمایت فرماندار دماوند از برگزاری مسابقاتِ کشوری مسافت با پاراگلایدر

تب‌های اولیه

طی جلسه ای در دفتر فرمانداری دماوند عنوان شد

حمایت فرماندار دماوند از برگزاری مسابقاتِ کشوری مسافت با پاراگلایدر

جلسه هماهنگی برای برگزاری مسابقات قهرمانی کشوری در رشته مسافت با پاراگلایدر در شهرستان دماوند با حضور فرماندار این شهرستان در دفتر فرمانداری برگزار شد.

به گزارش سروش؛ فرماندار شهرستان دماوند دراین جلسه گفت: از اداره ورزش و جوانان شهرستان دماوند و هیات انجمن های ورزشی استان تهران بابت برگزاری این مسابقات در این دماوند تقدیر می کنم و امیدواریم که در آینده شهرستان دماوند را به عنوان مرکز اصلی این رشته در کشور معرفی کنیم، تا با جذب توریسم ورزشی کیفیت ورزش در این منطقه را بالا ببریم.

ناصر محمودی فرد افزود: فرمانداری شهرستان دماوند حمایت خود را از برگزاری این مسابقات اعلام کرده و از هم اکنون اقدامات لازم جهت هماهنگی با دستگاه های ذیربط برای تامین نیازهای این مسابقات را انجام خواهد شد.

بر اساس این گزارش در این جلسه امید قمی، رییس ادارۀ ورزش و جوانان شهرستان دماوند ضمن تقدیراز فرماندار این شهرستان به خاطر اهمیت دادن به برگزاری این مسابقات، عنوان کرد: طی مکاتبات و هماهنگی های قبلی با مسئولان استان و شهرستان، اداره ورزش و جوانان شهرستان دماوند میزبانی این دوره از مسابقات را تقبل کرده و امیداوریم با مشارکت همه مسئولین شهرستان میزبان خوبی برای قهرمانان این رشته ورزشی مفرح باشیم .

رئیس هیات انجمن های ورزشی استان تهران ومشاور رییس انجمن ورزشهای هوایی کشوردر امور استانها نیز در این نشست ازمسئولان شهرستان دماوند به ویژه فرماندار محترم که هیات انجمن های ورزشی را در برگزاری این مسابقات که تحت عنوان قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی جهت حضور قدرتمند در مسابقات قهرمانی آسیا ۲۰۱۸جاکارتا برگزار خواهد شد،  یاری می کنند، تشکر کرد.

یحیی دادویی گفت: مسابقات پاراگلایدرِ مسافت یکی ازمسابقات بسیار مهیج ومفرح است که دوسالی در کشور برگزار نشده است وامسال هیأت استان تهران با همراهی کمیته ورزش های هوایی این استان، میزبانی این مسابقات را تقبل کرده است.

وی اظهار امیدواری کرد باهمت وهمدلی همه دوستان ومسئولین فدراسیون انجمن های ورزشی از جمله آقای علیپور رییس این فدراسیون و سردار مؤیدی رییس انجمن ورزش های هوایی، آقای گل محمدی مدیرکل محترم ورزش و جوانان استان و مسئولین شهرستان به ویژه در رأس همه آقای محمودی فرد فرماندار محترم دماوند، ادارات برق، راه وترابری، نیروی های نظامی وانتظامی شهرستان دماوند و آقای محمدی دهیار روستای چنار شرق، این مسابقات به نحو مطلوب برگزار شود.

وی ضمن تقاضای همکاری جهت هرچه بهتر برگزار شدن این دوره از مسابقات بیان کرد: این مسابقات در سایت پروازی چنار شرق ازتاریخ ۲۶ شهریورماه ۹۶ به مدت چهار روز برگزار می شود و با توجه به پتانسیل بسیار خوب شهرستان دماوند، امیدواریم میزبان شایسته ای برای این مسابقات باشیم. 

در ادامه این نشست، محسن موسس رییس کمیته ورزش های هوایی استان تهران درباره مسائل فنی و عمومی این مسابقات گفت: مسابقات پاراگلایدرِ مسافت یکی از معتبرترین مسابقات در کشور است و طی ۴ روز برگزار خواهد شد. در این مسابقات از هر استان چهار نفر(سه نفر خلبان مرد و یک خلبان  نفر زن) حضور خواهند داشت.

بر پایۀ این گزارش، در این جلسه مسائلی از قبیل اسکان ورزشکاران، تسطیح قسمت بالای کوه و تیکاف برای شروع حرکت ورزشکاران و قسمت فرود آنان و هماهنگی با ارگان های نظامی در منطقه مطرح و تصمیماتی اتخاذ شد. همچنین در حاشیه این نشست طی حکمی از سوی دادویی رئیس هیات انجمن های ورزشی استان تهران، مهدی سنقری به عنوان رئیس هیات انجمنهای ورزشی شهرستان دماوند منصوب شد.

 

انتهای پیام //
برچسب
به اشتراک بگذارید