برای سومین دربی فریب نمی‌خوریم/ مشکل بزرگ پرسپولیس حل می‌شود

تب‌های اولیه

برانکو ایوانکوویچ:

برای سومین دربی فریب نمی‌خوریم/ مشکل بزرگ پرسپولیس حل می‌شود

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه هرگز فریب وضعیت نفت تهران را نمی‌خورد، گفت: به مسئولان باشگاه اطمینان دارم و می‌دانم که مشکل بزرگ بدهی را حل می‌کنند.

به گزارش " سروش آنلاین "، برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری پیش از بازی با تیم فوتبال نفت تهران که ظهر روز گذشته در سالن کنفرانس سازمان لیگ برگزار شد به خبرنگاران گفت: در ابتدا باید روز خبرنگار را به تمام خبرنگاران ورزشی تبریک بگویم و امیدوارم همیشه موفق باشید. درباره بازی با نفت تهران هم باید بگویم که این سومین دربی پشت سر هم تیممان است. ابتدا فولاد، سپس تراکتور و حالا نفت تهرانی که دو سال پیش اجازه نداد ما قهرمان شویم. در حرفه مربیگری ام متوجه شدم هیچ تیمی را نباید از پیش بازنده تصور کرد.

وی در ادامه تصریح کرد: درخشان یکی از مربیان خوبی است که توانسته در زمان کوتاهی، نفت را آماده کند. خیلی راحت می توانید این پیشرفت را با توجه به نتایجی که گرفتند ببینید. بازی خیلی سختی پیش رو داریم که با بازی سوپر جام متفاوت است. آنها چیزی برای از دست دادن ندارند.

سرمربی پرسپولیس درباره وضعیت مصدومان تیمش اظهار داشت: سیدجلال حسینی را برای این بازی خواهم داشت. او بهبود یافته است اما محسن ربیع خواه را به دلیل مصدومیت در اختیار نداریم. نمی خواهم در استفاده از این بازیکن ریسک کنم. باز هم تاکید می کنم که باید با بالاترین کیفیت برابر نفت تهران به میدان برویم.

برانکو درباره بدهی ۱۷۰میلیارد تومانی باشگاه پرسپولیس و تهدید AFC که اگر این باشگاه نتواند تا نهم شهریور ماه بدهی‌هایش را بدهد از آسیا حذف می شود، اظهار داشت: من این سئوال را نباید جواب بدهم اما پاسخ می دهم. ما بدهی هایمان را هرطور شده پرداخت می کنیم. من به مدیرعامل و اعضای جدید هیات مدیره اعتماد دارم. این هم این مشکلات حل می شود.

وی در ادامه درباره اینکه آیا خط دفاعی پرسپولیس بدون سیدجلال آسیب خورده است یا خیر و احتمال استفاده از این بازیکن در پست هافبک دفاعی تصریح کرد: حق با شماست که سید جلال یکی از بزرگترین بازیکنانمان است. اما او دو روز است تست می دهد و شرایط فراهم شده است.

سرمربی پرسپولیس تاکید کرد: اینکه من بخواهم از آنها به عنوان هافبک دفاعی استفاد کنم باید بگویم که بازیکنان جدید هم بایستی بازی کند. اشتباهی که شجاع خلیل زاده در دیدار با تراکتورسازی تبریز کرد کاملا طبیعی بود. من دیروز تنها به این دلیل سید جلال را به عنوان هافبک دفاعی در ترکیب تمرینی گذاشتم که مجبور نشود فشار زیادی را تحمل کند. اما او پست خودش را خواهد داشت و به عنوان دفاع وسط به میدان می رود.

برانکو در پایان در خصوص احتمال مغرور شدن بازیکنانش برای بازی مقابل نفت تهران باتوجه به پیروزی برابر این تیم در دیدار سوپرجام، اظهار داشت: تیمی که بیگ زاده، بنگر، نصرتی و چندین بازیکن با تجربه دیگر را دارد کاملا قابل احترام است. درباره تفاوت این بازی با سوپر جام باید بگویم انگیزه بازیکنانم بالاست و هرگز حریف را دست کم نگرفته ایم. در همان بازی شانس های زیادی به وجود آوردیم؛ در اولین بازی که سخت ترین بازی است. آن بازی اول در سوپر جام را در دمای بالا انجام دادیم. اما در بازی فردا باید بگویم بسیار خوشبینم که تیمم در بهترین شرایط است. من احساس نمی کنم بازیکنانم بازی را شل گرفته اند. پارسال با فولاد به سختی یک به یک مساوی کردیم. بازی با تراکتور هم که همه چیزش مشخص است که چقدر سخت بوده و هست. آنها بازیکنان خیلی خوبی داشتند که توانستیم از پس آنها برآییم.

منبع: 
خبرگزاری مهر
انتهای پیام //