تجلیل از نخبگان و فعالان فرهنگی محله در ویژه برنامه روز فرهنگ

تب‌های اولیه

مسوول روابط عمومی فرهنگسرای خاتم﴿ص﴾ خبر داد

تجلیل از نخبگان و فعالان فرهنگی محله در ویژه برنامه روز فرهنگ

مسوول روابط عمومی فرهنگسرای خاتم﴿ص﴾ و مدیریت فرهنگی هنری منطقه ۱۸، از شناسایی فعالان فرهنگی و نخبگان محلات این منطقه و تجلیل از آنان در ویژه برنامه مستمر روز فرهنگ خبر داد.

به گزارش " سروش آنلاين " و به نقل ازروابط عمومی فرهنگسرای خاتم﴿ص﴾ علی اکبر اسماعلی جوبنی با بیان اینکه روز فرهنگ عنوان ویژه برنامه ای است که با هدف تجلیل و معرفی چهره های فرهنگی و نخبگان محلی در مراکز فرهنگی هنری منطقه اجرا می شود افزود: این برنامه تا کنون ۱۱ اجرا در منطقه ۱۸ داشته و طی آن شماری از شاعران، نویسندگان، چهره های دینی و قرآنی، نخبگان معلول، ورزشکاران و خانواده شهدایی که ساکن منطقه هستند معرفی و تجلیل شدند.

به گفته وی طاهره سهرابی نژاد  معلم و شاعر و نویسنده، رباب فتوحی ملائی شاعر معلول  و صاحب کتاب های "خوش بحال دیوونه " ، " من کیستم؟ " و " زمستان در مرداد " ،  فرزانه حبوطی نویسنده  معلول کتاب " معلولیت نیست مانع راهم "، سید عابدین نبوی نویسنده و شاعر ، غلامرضا سلیمانی شاعر، نویسنده و ترانه سرای جوان و مرتضی زندیه  نمایشنامه نویس از جمله چهره های فرهنگی و ادبی ساکن در منطقه ۱۸ هستند که تا کنون در ویژه برنامه های روز فرهنگ در جمع مخاطبین و علاقمندان معرفی و تجلیل شده اند.

اسماعیلی افزود: هم چنین از میان چهره های قرآنی و فعالان مذهبی ، احمد حصیب از مربیان و کارشناسان فعال قرآنی، خدیجه رحیمی و آیده محمدی حافظان کل قرآن کریم و طاهر رحیمی مداح روشن دل در ویژه برنامه روز فرهنگ مورد تقدیر قرار گرفته اند.

مسوول روابط عمومی فرهنگسرای خاتم(ص) و مدیریت فرهنگی هنری منطقه ۱۸ در باره تجلیل از خانواده شهدا در برنامه روز فرهنگ گفت: خانمها ثریا و شیرین پالوده خواهران شهیدان حاج حسین و حمید پالوده که از شهدای منطقه ۱۸ در هشت سال دفاع مقدس هستند نیز در برنامه روز فرهنگ تکریم و تجلیل شدند.

وی افزود: « غزل اسدی همراز » نیز دختر نوجوان نمونه و  ورزشکار منطقه و عضو باشگاه ورزشی خاتم(ص) در این برنامه معرفی و تقدیر شده است.

اسماعیلی با اشاره به اینکه تمامی مراکز تحت پوشش مدیریت فرهنگی هنری منطقه ۱۸ در این برنامه مشارکت دارند اظهار داشت: 

فرهنگسرای خاتم(ص) ، خانه فرهنگ امام علی(ع)،  کانون قرآن شهید مختار سلیمانی، کتابخانه های بوستان نرگس، قائم(عج) و  فجر با همکاری برخی نهادهای منطقه ای، مشارکتی فعال در برگزاری ویژه برنامه روز فرهنگ داشته اند.

 وی در خاتمه گفت: دبیرخانه ویژه برنامه روز فرهنگ مستقر در فرهنگسرای خاتم(ص) با شماره تماس۶۶۲۰۷۰۶۸ پاسخ گوی علاقمندان و آماده دریافت پیشنهادات و ایده های شهروندان برای برگزاری بهتر این برنامه است.

انتهای پیام //