مجوز مسابقه را فدراسیون و انجمن صادر کرده اند/ هر مسابقه یک تجربه جدید است

تب‌های اولیه

برگزار کننده مسابقه مسافت کرمانشاه:

مجوز مسابقه را فدراسیون و انجمن صادر کرده اند/ هر مسابقه یک تجربه جدید است

برگزار کننده مسابقه مسافت کرمانشاه عنوان کرد: مجوز این مسابقه از طرف فدراسیون انجمن های ورزشی و انجمن ورزش هاي هوایی صادر شده است.

به گزارش سروش؛ اسد سهرابی گفت: هزینه ثبت نام مسابقه ۲۰۰ هزار تومان است که باید تا تاریخ ۹ شهریور واریز شود. از این تاریخ به بعد تا شروع مسابقه هزینه مسابقه ۴۰۰ هزار تومان می شود.

وی افزود: هرکس زودتر هزینه ها را پرداخت کند طبعاً مجبور نخواهد شد دوبرابر پرداخت کند. چون ما از الان باید به فکر تهیه تیشرت ها و هزینه سایر برنامه ها باشم.

وی در خصوص مساله اقامت خلبانان در کرمانشاه گفت: برای اقامت دوستان نمی توانیم هزینه کنیم ولی از هتل تخفیف گرفته ایم که به جای شبی ۵۵ هزار تومان شبی ۴۰ هزار تومان از بچه ها دریافت کنند.

وی افزود: ۲۰۰ هزار تومان هزینه مسابقه، شامل ماشین ایاب ذهاب از هتل تا سایت و مسیر مسابقه تا برگشت به هتل و نقشه منطقه، تیشرت مسابقه و میان وعده قبل از شروع مسابقه خواهد بود.

سهرابی گفت: هماهنگی های لازم با شورای تامین استان و امداد و نجات هلال احمر، نیروی انتظامی، فوریت های پزشکی انجام گرفته برای پوشش مسابقه است.

وی در خصوص جوایز مسابقه گفت: برای تمام رده ها جایزه خواهیم داشت. نفرات اول همه کلاس های بال ها را جایزه می دهیم و در نهایت نفر اول تا سوم  کلی (اورال) و نفر اول بانوان را هم جایزه می دهیم تا به همه انگیزه بدهیم. در چنین مسابقاتی، ممکن است کسی با بال کلاس دو از یک خلبان با بال کامپ بهتر پرواز کند که باید تشویقش کرد.

این خلبان پاراگلایدر افزود: برای مسایل فنی اعم از چیدن تسک ها هم مطابق روال مسابقه ها مجبوریم منتظر بمانیم و شرایط  را بسنجیم. بنا به شرایط هوایی و سطح خلبان ها تیم فنی تصمیم می گیرد چطور مسابقه را برگزار کند. از برخی خلبانان با تجربه برای بریفینگ و مسایل فنی بهره خواهیم گرفت.

وی بیان کرد: شرکت در مسابقه برای کلیه خلبانان دارای گواهینامه مستقل آزاد است ولی ممکن است برای برخی از خلبانهای کم تجربه محدودیت های بگذاریم.

وی برگزاری چنین مسابقاتی را تجربه ای تازه برای خلبانان دانست و گفت: هر روز تسک ها را می چینند، نقشه ها و نقطه ها را به افراد می دهیم وارد جی پی اس می کنند و در پایان هر روز جی پی اس لود می کنند. اتفاقات جالبی برای خلبانان می افتد که همه دلپذیر هستند. مسابقه قواعد و نظم خاصی دارد که همه را جذب می کند.

گفتنی است شرکت کنندگان باید مبلغ ۲۰۰ هزار تومان ثبت نام مسابقه مسافت کرمانشاه را تا ۹ شهریور به حساب هیات انجمن های ورزشی کرمانشاه به شماره ۰۱۰۸۶۹۲۸۳۴۰۰۲ بریزند و تصویر فیش را به شماره ۰۹۱۲۴۶۷۵۹۸۴ ارسال کنند. از این تاریخ به بعد هزینه ثبت نام ۴۰۰ هزار تومان خواهد شد. مراجعه کنند  https://airtribune.com/iran2017 علاقمندان برای ثبت نام به لینک 

انتهای پیام //
برچسب
به اشتراک بگذارید