تیم باشگاه سیمرغ به کوپ ایکار فرانسه می رود

تب‌های اولیه

برای شرکت در چهل و چهارمین گردهمایی

تیم باشگاه سیمرغ به کوپ ایکار فرانسه می رود

تیم باشگاه ورزش های هوایی سیمرغ متشکل از حمید عمیدی، علیرضا عمیدی و مائده مقیمی فردا ۲۹ شهریور عازم فرانسه می شوند تا در چهل و چهارمین مسابقه و گردهمایی بزرگ ورزش های هوایی (Coupe icare) شرکت کنند.

به گزارش سروش، علیرضا عمیدی اعلام کرد: این مسابقه بزرگترین گردهمایی کمپانی های تولید کننده لوازم پروازی است که از ۲۱ تا ۲۴ سپتامبر درSt Hilaire - France انجام می شود.

وی افزود: مائده مقیمی به عنوان مارشال در گروه پاراباتیکس فعالیت خواهد داشت و من در یکی از بهترین و برترین تیم های پاراموتور دنیا بنام پاراباتیکس Parabatix به عنوان خلبان مسابقه، داور و مارشال همکاری خواهم داشت.

وی بیان کرد: کوپ ایکار یکی از بزرگترین مسابقات و گردهمایی های قهرمانان و شرکتهای تولیدی لوازم پروازی ، مسابقات Parabatix پاراباتیکس ، فستیوال پاراموتور و پاراگلایدر دنیا است که هر سال در فرانسه برگزار می شود.

عمیدی گفت: برترین قهرمانان این رشته و بزرگترین کمپانی های این صنعت و ورزش در این گردهمایی دورهم جمع می شوند و در محیطی حرفه ای اطلاعات خود را به روز می کنند و با هم به رقابت می پردازند. مسابقات Parabatix پاراباتیکس در کلاس اسلالوم و ترکیبی برگزار می شود.

لازم به ذکر است عضویت در یکی از برترین تیم های جهان نیاز به سابقه مسابقه و کسب مقام های مختلف از اول تا چهارم، داوری و کمیته فنی دارد.

انتهای پیام //
برچسب
به اشتراک بگذارید