آشتی با یار مهربان در باشگاه کتابخوانی

تب‌های اولیه

کتابخانه فجر برگزار می کند

آشتی با یار مهربان در باشگاه کتابخوانی

باشگاه کتابخوانی با هدف ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی هر پنج شنبه در کتابخانه فجر پذیرای علاقمندان به کتاب و کتابخوانی است.

به كزارش " سروش آنلاين " و به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای خاتم(ص) و مدیریت فرهنگی هنری منطقه ۱۸، در این برنامه که در سالن مطالعه کتابخانه اجرا می شود ، اعضای باشگاه کتابخوانی با بخشهای مختلف کتابخانه از قبیل مخزن ، مرجع ، کودک ، کمک آموزشی و نشریات آشنا می شوند . 

بر اساس این گزارش هم چنین در بخش دیگر برنامه کتابهایی با موضوع علمی ، تاریخی ، ضرب المثل ، قصه و شعر که مرتبط با سن مخاطبان است به آنها معرفی و بخشی از کتابها در سالن مطالعه توسط اعضا خوانده می شود . 

این گزارش می افزاید: بازخوانی بخشی از کتابها توسط فریده قربانی مدیر کانون،دور خوانی کتاب توسط اعضا  و عضویت رایگان در کتابخانه  از بخشهای دیگر برنامه است .  هم چنین پرسش و پاسخ درسی اعضا و جلسه رفع اشکالدرسی با حضور فریده قربانی ، زهرا جمشیدی ، فاطمه اوجاقی ، طاهره رستگاریو مرضیه نادری از کارشناسان برنامه  انجام می گیرد . در جلسات پایانی برنامهنیز با مشارکت بسیج گردان امام حسین(علیه السلام) ، مسابقه هایی اجرا و به نفرات برتر جوایزی اهدا می شود.

باشگاه کتابخوانی پنج شنبه های هر هفته، ۶،۱۳،۲۰ و ۲۷ مهر ازساعت ۱۵ تا ۱۷ در کتابخانه فجر به نشانی بلواريافت‌آباد، ابراهيم‌آباد، خيابان اسدآبادي، ‌بوستان مينامیزبان علاقمندان است.

 

انتهای پیام //