پرسپولیسو استقلال

تب‌های اولیه

همراه با بازی بزرگ

پرسپولیسو استقلال

داربی بزرگ تهران امروز پنجشنبه ۴ آبان در ورزشگاه آزادی برگزار میشود .با جزییات این بازی همراه ما باشید

- حدود دو ساعت مانده به شروع بازی تقریبا صندلیهای طبقه اول  پر شده است

- مراسم عزاداری در ورزشگاه برپا شده است

- بی نظمی خاصی همه جای ورزشگاه حکمفرماست ، شاید هم طبیعی باشد چون در سال دو‌بازی رفت و‌برگشت فقط فضای فوتبال کشور اینگونه میشود . از هر ارگان و‌نهادی بعنوان خبرنگار و‌عوامل اجرايی و‌... بی بهانه و‌با بهانه خود را به ورزشگاه رسانده اند

- بازیکنان پرسپولیس زودتر از استقلالی ها برای گرم کردن وارد زمین شده اند.

- ظواهر امر نشان میدهد برای پرسپولیس بیرانوند درون دروازه ، سیدجلال ، شجاع ، ماهینی و انصاری در دفاع ، کامیابی نیا و ربیع خواه دو‌هافبک دفاعی و امیری و بشار رسن در هافبک و منشا و‌علیپور در حمله بازی خواهند کرد .

- نیمکت نشینی مسلمان از نکات قابل توجه این بازی خواهد بود و‌بدین صورت مثلپ طارمی و‌ احمد زاده و مسلمان در این بازی با محرومیت طارمی ، آسیب دیده گی احمد زاده و بازی نکردن مسلمان کاملا پاشید.

- برای استقلال هم حسینی درون دروازه ، روزبه ، سید مجید حسینی ،وریا و‌زکی پور در دفاع  و‌امید ابراهیمی و‌باقری در هافبک دفاعی و خسرو و‌داریوش شجاعیان دو‌هافبک کناری و اسماعیلی و‌قربانی مهاجمان استقلال هستند.

- سید مهدی رحمتی دروازه بان استقلال فقط راه می رود و‌قبل از بازی گرم نمی کند !!!

- جو‌ورزشگاه واقعا تاسف برانگیز است . در مدت حضور در ورزشگاه و‌از جایگاه خبرنگاران که درست بالای ضلع تماشاگران استقلال است و‌در تمام مدت فحاشی جریان دارد . حتی در یک مورد به یکی از خبرنگاران حاضر نیز فحاشی عجیبی نمودند در حالیکه خبرنگار مذکور استقلالی هم بود .

- بازی راس ساعت ۱۶/۴۲ شروع شد

- دقیقه ۲۲ و‌گل اول پرسپولیس توسط علیپور از روی نقطه پنالتی

-پایان نیمه اول با نتیجه یک بر صفر به نفع پرسپولیس

- و پایان بازی با نتیجه یک بر صفر به نفع پرسپولیس

انتهای پیام //
به اشتراک بگذارید