کنفرانس خبری برانکو سرمربی پرسپولیس

تب‌های اولیه

کنفرانس خبری برانکو سرمربی پرسپولیس

برانکو سرمربی پرسپولیس در پایان بازی در کنفرانس خبری بعد از بازی شرکت کرد

برانکو گفت : خیلی راضی و‌خوشحال هستیم بابت برد و‌تبریک ویژه به بازیکنان بخاطر میل زیادشون برای برد و‌تبریک دیگر به هوادران که از صبح در استادیوم حاضر بودند . دربی همیشه خوب است و‌در این فضای ویژه آزادی دربی نمیدونه زیبا نباشد .بازی محکم و خوبی بود و علیرغم اینکه تعداد گل زیاد نبود ولی طرفداران توانستند از بازی لذت ببرند . 

برانکوگفت : وی در خصوص گفته شفر که گفته بود پرسپولیس خوش شانس بود که پیروز شد اعلام کرد که ما با استحقاق کامل بازی را بردیم . استقلال فقط یک شانس داشت که جابر انصاری هدر داد و بقیه بازی دست ما بود . شانس با شجاعان هست و‌ باید شجاع باشی تا شانس داشته باشید . 

برانکو درمورد داوری نظر نداد ولی گفت مقررات خیلی روشن است نمیخام در خصوص پنالتی صحبت کنم ولی تا جائیکه من میدانم تکل از پشت اخراج دارد . وی کمبود بازیکن را رد کرد و گفت هر کسی که نیست جایش باید پر شود . وی در خصوص استفاده از دو هافبک دفاعی گفت : چون ما چند بازیکن را نداشتیم مجبور شدیم سازماندهی بازیکنانمان را عوض کنیم و با بازی دو‌هافبک دفاعی مطمئن تر و‌محکم تر بازی میکنیم چون هم ربیع خواه و هم مامیابی نیا بخوبی نقش خود را اجرا می کنند . برانکو در خصوص تعویض هایش گفت که هر دو‌مهاجم ما بخوبی هم در فاز دفاع و‌هم فاز حمله نقش خود را بخوبی ایفا کردند .

برانکو  در خصوص مسلمان نیز گفت : من از هیچ بازیکنی کار خارق العاده  نمیخوام و‌هر بازیکنی باید در چهارچوب و‌سیستم ما باشد . من از هیچ بازیکنی نمیخام که از برج میلاد خود را به پایین بیندازد . پی در خصوص شفر گفت مطمئن هستم که ایشان نظم را به استقلال خواهند داد 

انتهای پیام //
برچسب
به اشتراک بگذارید