از همان اول مشخص بود که نجفی موفق نمی‌شود

تب‌های اولیه

نجفی

از همان اول مشخص بود که نجفی موفق نمی‌شود

۱۰ میلیون شهروند تهرانی از انتخاب شهردار سیاسی آسیب جدی دید و به ضرر آنان تمام شد. از همان ابتدای انتخاب آقای نجفی به عنوان شهردار تهران مشخص بود که موفق نخواهد شد. شورای شهر فردی را به عنوان شهردار تهران معرفی کند که به سرنوشت ایشان دچار نشود.

به گزارش سروش آنلاین؛  حجت‌الاسلام احد آزادی‌خواه گفت: شهرداری تهران توانمندی بالایی می‌خواهد و شهردار تهران باید در دو حوزه اهل کار باشد. اول برنامه‌محور باشد برای موضوعاتی، چون ترافیک، بافت فرسوده، حاشیه‌نشینی، فضای سبز و آلودگی هوا برنامه‌های کوتاه مدت و مدت‌دار داشته باشد و بداند بدون برنامه حتما موفق نخواهد شد.

نماینده مردم ملایر در مجلس متبلور بودن روحیه کارآمدی و انقلابی بودن را از دیگر ویژگی‌های شهردار آینده تهران برشمرد و افزود: تبلور روحیه خستگی‌ناپذیری، انقلابیگری و کارآمدی موجب موفقیت شهردار آینده تهران می‌شود.

وی انتخاب شهردار سیاسی را موجب ناموفق ماندن شهردار تهران در پیشبرد اهداف بزرگ کلان‌شهر تهران دانست و افزود: ۱۰ میلیون شهروند تهرانی از انتخاب شهردار سیاسی آسیب جدی دید و به ضرر آنان تمام شد. از همان ابتدای انتخاب آقای نجفی به عنوان شهردار تهران مشخص بود که موفق نخواهد شد. شورای شهر فردی را به عنوان شهردار تهران معرفی کند که به سرنوشت ایشان دچار نشود.

به گفته سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس، ایجاد فضای تعاملی بین دستگاه‌ها را از ویژگی‌هایی برشمرد که باید در شخصیت شهردار تهران تجلی داشته باشد، سپس تاکید کرد: شهردار آینده تهران باید اهل روحیه تعاملی و بسیج همه دستگاه‌های مرتبط با مثلا آلودگی هوا باشد چرا که این نهاد عمومی غیردولتی حتما نیاز دارد تا وزارت کشور، نیروی انتظامی و سازمان حفاظت محیط زیست در این مسئله به خصوص کنارش باشند و البته همین روحیه در سایر مسائل و حوزه‌های کاری شهر نیز باید مورد توجه وی باشد.

آزادی‌خواه روحیه تعاملی را به معنای انتخاب شهردار همسو با دولت ندانست و افزود: بار‌ها اتفاق افتاده است که شهردارانی همسو با دولت‌ها شهردار تهران بودند، اما به دلیل نداشتن «روحیه تعاملی» توفیق ایجاد تعامل با آن‌ها را پیدا نکردند به بیان دیگر «روحیه تعاملی» هیچ ارتباطی با جریان سیاسی افراد ندارد بلکه یک تکنیک مدیریتی برای موفقیت در مسؤولیت‌هاست.

منبع: 
ایسنا
انتهای پیام //
به اشتراک بگذارید