بازخوانی آثار شهید مطهری در مسابقه مرواریدی در صدف

تب‌های اولیه

کتابخانه های منطقه ۱۸ برگزار می شود

بازخوانی آثار شهید مطهری در مسابقه مرواریدی در صدف

"مرواریدی در صدف " عنوان مسابقه ای است که با هدف ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و معرفی و آشنایی با زندگی و آثار استاد شهید مرتضی مطهری برگزار می شود .

به گزارش " سروش آنلاين " و به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای خاتم(ص) و مدیریت فرهنگی هنری منطقه ۱۸، در این برنامه که به مناسبت هفته معلم و سالروز شهادت استاد مطهری با مشارکت کانون ادبی فجر و کتابخانه های منطقه  برگزار می شود علاقمندان با شماری ازکتاب های شاخص آن شهید را آشنا می شوند.

بر اساس این گزارش زندگینامه استاد شهید مطهری و گزیده ای از کتاب های حقوق زن در اسلام، انسان کامل، احیای تفکر اسلامی و آینده انقلاب اسلامی در قالب بروشوری در اختیار علاقمندان قرار می گیرد و پس از مطالعه آن به پرسش های  چهار گزینه ای پاسخ می دهند.

این گزارش می افزاید: علاقمندان می توانند تا پایان روز دوشنبه ۲۵اردیبهشت ماه با رجوع به کتابخانه های تحت پوشش مدیریت فرهنگی هنری منطقه ۱۸ که مشخصات آنها در نشانی اینترنتی فرهنگسرای خاتم(ص) به آدرسkhatam.farhangsara.ir آمده است سوالات را دریافت و پاسخ ها ی صحیح را با یک عدد ۵ رقمی به سامانه پیامکی ۲۰۰۰۱۸۳۷۱۸ ارسال کنند . پس از بررسی پاسخنامه های صحیح به قید قرعه به ۸ نفر از برگزیدگان جوایزی اهدا خواهد شد.

علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره

انتهای پیام //